WhatsApp
0 505 185 00 55
Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Hakkımızda

Neden asyadogaltas.com ? 

Çünkü asyadogaltas.com DOGALTASCİM Baysidir 1994 ‘ten bu yana Doğal Taş, Traverten ve Mermer üretiminde kendini kanıtlamış,  yüzlerce inşaat firması binlerce bireysel müşterisinin memnuniyetini sağlamış Esra İnşaat Madencilik Sanayi ve Dış Tic. Ltd. Şti iştirakidir.

Afyon fabrikamızda ürettiğimiz tüm ürünleri ” aracı olmadan” Günümüz teknolojisine ayak uydurarak kendi web sitelerimiz ve sosyal mecra hesaplarımız üzerinden uygun fiyata sizlere sunuyor ve satışını gerçekleştiriyoruz.

İnternetten alışveriş ne kadar güvenli ?

Çekinceleriniz ve güven probleminiz olduğunu biliyoruz, farkındayız. Hergün haberlerde izlediğimiz onlarca haber ile bu çekincelerimiz daha da artıyor. Bu konuda elimizden geldiğince hassas davranıyor müşterilerimizi alışverişin her adımından haberdar ediyoruz.

İnternet alışverişlerinde en büyük korku ” Muhattap Bulamamak ”

Böyle bir kaygınız olmasın. Çünkü asyadogaltas.com sadece bir internet sitesinden ibaret değil İstanbul / çekmeköy’de Bulunan Aktif Fabrika Satış Mağazasıdır. Dilediğiniz zaman gelip showroomda taş modellerine bakabilir alışveriş yapabilirsiniz

Bir internet firmasından alış veriş yapmadan önce mutlaka yapılması gereken daha önceden o firmadan alış-veriş yapmış insanların yorumlarını araştırıp okumaktır. Bu size firma’nın hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti konusunda fikir verecektir.

Kuruluşumuz… 

Bazen tek bir slogan bile her şeyi anlatır. 1994 yılında “ Kalitenin ucuz adresi” sloganı ile doğal taş üretim sektörüne giren Esra İnşaat Madencilik Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şirketi de kendine belirlediği bu misyonun vaat ettiklerini günümüze kadar gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmeye devam eder bir şekilde hazır spot mermer satışında bir numaraya oynamaya devam ediyor.

Firuzköy’de kurulan ve İstanbul’da hızla şubeleştikten sonra bugün ülkenin dört bir yanına hizmet eder hale gelen firma artık sadece bireysel müşterilerine değil inşaat firmaları ve proje bazlı kurumsal adrese de en hızlı şekilde cevap verebilir durumdadır.

Önce 2001 yılında Afyon’da otuz bin metrekare açık alan üzerinde kurduğu tesis ile üretime başlayan sonra sırası ile 2003 yılında Muğla ve daha sonra 2006 yılında Antalya mermer ocağı işletme ruhsatlarını alarak üretime devam eden firma çıkardığı bu blok taşları Afyon tesislerinde işleyip kendi dağıtım ağları ile müşterilerine ulaştırdığı için de kalite ve uygun fiyat ikilisini aynı anda sunma başarısını gösteriyor.

Zengin topraklarımızın insanlığa en önemli armağanlarından biri kuşkusuz doğal taşlar. Günlük hayatın her alanında kullanılan ve sadece işlevsel açıdan değil görsel tatmin duygusunu da yaşatan doğal taşlar artık önemli bir dekorasyon unsuru olarak evlerimizde yerini almış durumdalar. Bu ihtiyaç ve değişimin de bilincinde olan firmamız 2012 yılında teknolojinin sunduğu en gelişmiş makineleri bünyesine katarak dekoratif doğal taş imalatını da gerçekleştirmeye başladı. Bu amaçla kurulan  ASYA DOĞALTAŞ markası ile sektöre hızlı bir giriş yapan firma genç, dinamik ve uzman personeli, profesyonel hizmet ağı ve müşterilerine sunduğu sınırsız seçeneğe sahip ürün portföyü ile kısa sürede ülkenin dekoratif doğal taş imalatçıları arasında da liderliğe oynama başarısını göstermiştir.

Hem mermer ithalat hem de mermer ihracat alanında söz sahibi olan firmanın ürünleri sadece yurt içinde değil Türkmenistan, Azerbaycan, Romanya, Afrika , Arap Ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkede de evleri süslemeye devam ediyor.

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ..