WhatsApp
0 505 185 00 55
Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Sıkça Sorulan Sorular

Fileli Doğaltaş nedir? 

-Doğal taşların küçük ebatlarda kesildikten sonra fileler üzerine tutkal yardımıyla yapıştırılmasıyla oluşturulan duvar kaplama ürünleridir. Genellikle ebatları 30x30cm civarında olur. Fileli doğal taşların duvara uygulanması son derece basittir.

Filesiz Doğaltaş nedir? 

-Genellikle büyük ebatlarda kesilmiş doğal taşlardır. Taşların arkasında fileleme işlemi yapılmamıştır. Direkt duvara dizerek uygulanır.Uygulaması son derece basittir. Uygulama yaparken paket asyadogaltas.com’daki tüm filesiz ürünler kutulu ve paketlidir.

Doğal taşlar ne ile yapıştırılır ?

-Uygulamalar için Flex özellikli beyaz yapıştıma harcı kullanabilirsiniz. Cam, metal, ahşap ve mdf gibi parlak yüzeylere mermer silikonu ile uygulayabilirsiniz. Silikon ile uygulama yaparken taşların ve yüzeyin kuru olmasına dikkat etmelisiniz.

Doğal taşlar, mermer, traverten nasıl kesilir? 

-Doğal taşları kesmek için avuç içi taşlama ( spiral makinası) dediğimiz alet kullanılır. Genellikle piyasada doğal taş kesmek için karbon mermer kesme diski satılır fakat doğal taş kesimleri için biz bu diskleri kesinlikle önermiyoruz. Karbon mermer diskleri hem kesim işini zorlaştırır hem de disk patlaması gibi riskleri olduğundan yaralanmalara sebep açabilir.Doğal Taş mermer ve traverten kesimleriniz için elektroliz elmas kaplı mermer kesme diskini takıp rahatca ve sorunsuzca kesim yapabilirsiniz. Kesim yaparken mutlaka koruyucu olarak gözlük ve eldiven kullanınız.

Dekoratif doğal taşlar patlatma mermer  nasıl kesilir ? hakkında detaylı bilgi öğrenmek isterseniz buraya tıklayın.

Siparişinizi vermeden önce üye olmanızı tavsiye ederiz. Üye olmanız ve adres, fatura vb. bilgilerinizi önceden girmeniz sipariş verme sürecinizi kolaylaştıracaktır.

Üye girişi yaptıktan sonra beğendiğiniz ürün resmini yanındaki Paket hesaplama aracına kaç m2 istediğinizi yazıp hesapla butonuna tıklayın. m2 ölçülerini bilmiyorsanız Duvar ölçüleri ile butonuna tıklayıp duvarınızın genişliğini ve yüksekliğini yazıp hesapla butonuna tıklayın ve hemen satın al>satın al butonuna tıklayın.

Bilgilerinizi tekrar kontrol edip altta bulunan Alışverişi Tamamla butonuna tıklayın.

Bunlarla uğraşmak istemiyorum diyorsanız Bize telefonla veya WhatsApp Üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Nasıl ödeme yapacağım ?

-Ödemenizi Hesabımıza  Eft/Havale ya da Mail Order yolu ile almaktayız.

-Çekmeköy Depomuzdan Nakit/Kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Kapıda ödeme imkanı var mı ?

-Sipariş gönderimlerinizi çok uygun fiyatlara anlaşmalı olduğumuz AMBAR firmaları ile yaptığımız için ve ambar firmalarının da böyle bir sistemi olmadığı için malesef kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Aktif Satış Mağazanız var mı ? 

-Evet var. Pazar günleri hariç haftanın her günü 08:00-18:00 saatleri arasında ürünleri görüp alışveriş yapabileceğiniz gerçek bir mağazamız bulunmakta. İnternetten alışveriş yapmak istemeyen, haklı olarak güven problemi yaşayan tüm müşterilerimizi Beylikdüzünde bulunan Showroom & Satış depomuza bekleriz. Biz hep buradayız.

Sizin ürünleriniz neden bu kadar uygun fiyatlı ?

-Çünkü üreticiyiz. Çok üretiyor, Bereket azdadır diyip ;Uygun fiyata çok satıyor, Çok çalışıyoruz.

Siz alacağınız ürünleri herhangi bir bayiiden, yapı marketten değil direkt Fabrikasından alıyorsunuz.

Ürünleriniz kaliteli mi ?

Farkı görmek için sizi showroom’a davet ediyoruz.

asyadogaltas.com’daki tüm ürünler Asya Doğal Taş kalitesi ve güvencesi ile üretilmektedir.